Promocja!

Pieczątka Trodat Imprint 12 [47x18mm]

Original price was: 44,00 zł.Current price is: 37,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 37,00  (21 lipca 2024).

 zł
Realizacja standardowa
Projekt pieczątki zostanie wysłany na Twój adres e-mail następnego dnia roboczego. Prosimy o sprawdzenie skrzynki i akceptację projektu. Bez Twojej akceptacji nie możemy rozpocząć produkcji.
EAN: 5904292091263 RDBT0001-1-1-1 5904292091829 , , , ,

Opis

Wymiary odbicia pieczątki Trodat Imprint 12

4-5 linii tekstu zmieści się w odbiciu 47 x 18 mm

trodat 4912 odbicie

 

Wzór pieczątki Trodat Imprint 12

Wzór pieczątki Trodat Imprint 12 jest niezwykle istotnym elementem dla jednoosobowej działalności gospodarczej oraz spółek takich jak spółka komandytowa czy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Poprzez precyzyjne umieszczenie niezbędnych informacji, taki znak firmowy staje się nie tylko narzędziem identyfikacji, lecz także potwierdzeniem legalności działalności. Odpowiednio zaprojektowana pieczątka może zwiększyć profesjonalizm przedsiębiorstwa oraz ułatwić wszelkie formalności administracyjne czy handlowe.

Dla jednoosobowej działalności gospodarczej pieczątka firmowa powinna zawierać zazwyczaj:

 • Pełna Nazwa Firmy:
 • Imię i nazwisko właściciela
 • Adres
 • NIP
 • Nr telefonu lub maila, strony www
 • Dodatkowe własne informację

firmowe odbicie

W przypadku spółki komandytowej czy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, dane na pieczątce firmowej powinny zawierać:

 • Pełną nazwę spółki
 • Siedzibę spółki (adres)
 • Numer KRS (nieobowiązkowy)
 • NIP
 • REGON
 • E-mail, nr tel lub strona www
 • Dodatkowe własne informację

firmowe odbicie 5

 

W przypadku potrzeby większej ilości linii tekstu, na przykład dla pieczątek firmowych, warto rozważyć modele Trodat Imprint 13 i Trodat 4914, które oferują większą przestrzeń na treść.

 

Trodat Imprint 13

Pieczątka Trodat Imprint 12 47x18mm

Ma wygodną zatyczkę, która przyda się, kiedy zechcesz zabrać ją ze sobą. Trodat Imprint 12 Printy to mała, poręczna pieczątka. Posiada ona wymiary powierzchni stemplującej 47x18mm. Rewolucyjny sposób wymiany wkładki tuszującej. Dzięki specjalnym uchwytom z boku wkładki łatwo utrzymać ją w palcach, co sprawia, że nie ubrudzisz się przy jej wymianie. Nie ma też możliwości włożenia wkładki złą stroną. Do wyjęcia i włożenia wkładki wystarczy ustawić pieczątkę w odpowiedniej pozycji. Okienko pozycyjne umieszczone na dole pieczątki jest w pełni przezroczyste, nawet na krawędziach obudowy. Dzięki temu widzisz dokładnie, gdzie stemplujesz i możesz idealnie wpasować odbicie w wymagane miejsce. Jeżeli chcą Państwo konkretny kolor obudowy – prosimy o umieszczenie tej informacji w wiadomości do sprzedającego.

Zastosowanie modelu Trodat Imprint 12

Model Trodat 4912 to rodzaj pieczątki samo tuszującej, która jest często wykorzystywana w biurach, firmach i innych miejscach, gdzie istnieje potrzeba oznaczania dokumentów lub innych papierowych materiałów. Oto kilka zastosowań modelu Trodat 4912:

 1. Pieczęć firmowa: Firmy często używają pieczątek Trodat Imprint 12 do oznaczania dokumentów firmowych, takich jak faktury, umowy, czy też pisma. Pieczątka może zawierać nazwę firmy, logo, adres, numer telefonu itp.
 2. Oznaczanie dokumentów: W biurach, szkołach, czy innych instytucjach, gdzie dokumenty wymagają pieczęciowania, model Trodat Imprint 12 może być używany do oznaczania różnych typów dokumentów, na przykład jako zatwierdzenie, kopia, odbiór, itp.
 3. Korespondencja: Pieczątki Trodat Imprint 12 mogą być wykorzystywane do oznaczania korespondencji w różnych kontekstach, na przykład jako datowanie przychodzącej korespondencji lub jako potwierdzenie wysłania dokumentów.
 4. Numerowanie dokumentów: W niektórych przypadkach pieczątki Trodat Imprint 12 są używane do numerowania dokumentów, na przykład faktur, rachunków, czy też numerowania stron w dokumentach.
 5. Kontrola dostępu: W niektórych firmach pieczątki Trodat Imprint 12 mogą być wykorzystywane jako sposób na kontrolę dostępu do dokumentów, gdy każdy dokument musi zostać oznaczony przez odpowiedniego pracownika.
 6. Certyfikaty i pieczątki zatwierdzenia: Trodat Imprint 12 może być wykorzystywany do tworzenia pieczątek zatwierdzenia, na przykład na dokumentach certyfikujących, dyplomach, czy też innych oficjalnych dokumentach wymagających zatwierdzenia.
 7. Kontrola jakości: W niektórych branżach pieczątki Trodat Imprint 12 są używane do oznaczania dokumentów kontrolujących jakość produktów lub usług.

Te to tylko niektóre zastosowania pieczątki Trodat Imprint 12. Jej wszechstronność sprawia, że jest popularnym narzędziem w wielu miejscach pracy i instytucjach.

Kolory tuszu do pieczątki Trodat Imprint 12

W naszej usłudze dostępne kolory tuszu do pieczątek Trodat to: Czarny, niebieski, czerwony i zielony

kolory tuszu trodat 4911

kolory tuszu trodat 4911

Dokupienie taniego tuszu do pieczątki Trodat Imprint 12 to mądra decyzja dla tych, którzy cenią ekonomiczne rozwiązania. Chociaż oryginalny tusz jest trwały i wystarcza na długi okres, posiadanie dodatkowego tuszu stanowi praktyczne zabezpieczenie przed nagłym brakiem. To prosta inwestycja, która może być niezwykle pomocna w sytuacjach awaryjnych. Choć tusz w pieczątkach jest trwały, zawsze warto być przygotowanym na wszelkie ewentualności, a posiadanie zapasowego tuszu może okazać się zbawiennym w przypadku potrzeby szybkiego i sprawnego użycia pieczątki.

Dostępne kolory tuszu to czarny, niebieski, czerwony i zielony

Tusz do pieczątek

Tusz do pieczątek

 

Jeśli marzysz o dwukolorowej lub wielobarwnej pieczątce, skontaktuj się z nami drogą mailową: biuro@pieczatkinajutro.pl. Oferujemy indywidualne wyceny, dostosowane do Twoich preferencji dotyczących kolorów i designu. Jesteśmy gotowi stworzyć dla Ciebie unikalny produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 

 

Gumka do pieczątki Trodat Imprint 12

 

Jeśli już posiadasz pieczątkę Trodat Imprint 12, a zmieniła się w niej treść, nie musisz inwestować w nowy produkt. Oferujemy możliwość zakupu jedynie gumki do pieczątki Trodat Imprint 12, umożliwiając zmianę tekstu bez konieczności zakupu całej nowej pieczątki. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić klientom koszty, a jednocześnie dostosować treść pieczątki do bieżących potrzeb. W ten sposób, zapewniając elastyczność i ekonomiczność, pomagamy naszym klientom utrzymać ich pieczątki Trodat Imprint 12 zawsze aktualne.

 

Gumka do pieczatki

Gumka do pieczatki

 

 

Wielobarwne Możliwości: Kolory Obudowy Pieczątki

Trodat Imprint 12 nie tylko zapewnia funkcjonalność, ale także styl. Dostępny w palecie kolorów: czarny, niebieski i czerwony.  Niezależnie od Twojego gustu czy potrzeb, z pewnością znajdziesz kolor, który doskonale pasuje do Twojego biura lub osobistego środowiska pracy. Jeśli szukasz innego koloru, większy wybór w tym ma pieczątka Trodat 4912 – bardziej zaawansowany odpowiednik Trodat Imprint 12

Lista kolorów: czarny, niebieski, czerwony.

 

 

 

Trodat Imprint 12 – Usługa Express

Chcemy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów, dlatego wprowadzamy usługę expressową dla pieczątek Trodat Imprint 12. Ta opcja dodatkowo płatna pozwala na skrócenie czasu realizacji zamówienia, gwarantując jednocześnie wysoką skuteczność działania. W przypadku odbioru osobistego, oferujemy możliwość wykonania pieczątki w zaledwie kilka minut. Natomiast dla klientów, którzy wybierają dostawę, planujemy ją na drugi dzień. Dzięki temu, nawet w sytuacjach wymagających szybkiego działania, gwarantujemy satysfakcję z usługi express dla pieczątek Trodat Imprint 12.

 

Trodat 4912 – rozszerzona wersja Trodat Imprint 12

Szukasz rozwiązania z najwyższą jakością? Poznaj Trodat 4912 –  niezawodne narzędzie do oznaczania dokumentów! Trodat 4912 to rozszerzona wersja popularnej pieczątki Trodat Imprint 12. Została stworzona z myślą o tych, którzy cenią jakość, lepszą wytrzymałość oraz design. Trodat 4912 prezentuje się nieco inaczej stylistycznie, co może być odświeżającym akcentem w Twoim biurze. Wybierając Trodat 4912, otrzymujesz narzędzie, które zapewni wyraziste odbicie i profesjonalny wygląd dokumentów, zachowując przy tym solidność i jakość.

Zamów teraz i odkryj, dlaczego Trodat 4912 to doskonały wybór dla Ciebie!

Trodat printy 4912

Trodat printy 4912

Proces zakupu pieczątki Trodat Imprint 12

Proces zakupu pieczątki Trodat Imprint 12 u nas jest prosty i zorientowany na wygodę klienta. Oto kroki, które należy podjąć:

 1. Po złożeniu zamówienia, przygotujemy projekt w skali rzeczywistej i prześlemy go do Ciebie do akceptacji. Można wydrukować go w skali rzeczywistej, dzięki czemu jest możliwość zobaczenia, jakie odbicie uzyska się w rzeczywistości.
 2. W przypadku własnego projektu lub logo, wyślij nam akceptowalne pliki w formatach PDF, AI, CDR lub EPS. Akceptujemy również pliki JPG i PNG.
 3. Gwarantujemy brak limitów poprawek, które również są darmowe co oznacza, że masz pełną swobodę w dostosowaniu projektu do swoich oczekiwań.
 4. Dostawa trwa zazwyczaj 2/3 dni robocze. W przypadku kilkukolorowych pieczątek czas dostawy może się wydłużyć, jednak zapewniamy, że dbamy o szybką realizację zamówienia, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się nową pieczątką.

Dzięki temu, nasz proces zakupu jest transparentny, elastyczny i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając pełną satysfakcję z otrzymanego produktu.

Co mówią o nas nasi klienci?

Piotr Jezierski
Piotr Jezierski
2024-04-10
Polecam usługi tej firmy. Wykonanie, doradztwo na wysokim poziomie.
Dzmitry
Dzmitry
2024-04-05
Polecam!
Fabian Skrzypczak
Fabian Skrzypczak
2024-04-05
Wszystko załatwione mailowo. Pieczatka odebrana po 3 godzinach. Fajna obsługa.
Aneta Wasiuta
Aneta Wasiuta
2024-04-04
Ekspresowa realizacja, i dużo pięknych inspiracji prezentowych na miejscu.
Iza Rokita
Iza Rokita
2024-02-19
Bardzo szybka dostawa wszystko Zgodne z opisem. Polecam
Rafał Janukiewicz
Rafał Janukiewicz
2024-02-19
Szybko sprawnie konkretnie polecam
Saui
Saui
2023-10-13
Szybko i tanio.
Justyna Janicka-Ciesielska
Justyna Janicka-Ciesielska
2023-09-06
Zamawiałam pieczątkę, wszystko poszło bardzo sprawnie, w 24h pieczątka była gotowa do odbioru, polecam!
Agata Łapińska
Agata Łapińska
2023-09-06
Super jakość! Bardzo szybka i miła obsługa :). Firma odznacza się przede wszystkim sprawnym kontaktem z klientem.